Incadrare post Inspector de specialitate debutant

Zona: Brașov

Cerințe:

  • studii superioare finalizate (Fizică, Geografie);
  • limba engleză: mediu/avansat.

Responsabilități principale:

  • operează un planetariu , produce spectacole de planetariu și coordonează operarea facilităților și a echipamentelor planetariului;
  • planifică și desfășoară diverse programe și activități pentru clasele de astronomie, programele de astronomie de grup și pentru publicul larg;
  • planifică și prezintă programele de planetariu școlilor, grupurilor organizate și pentru publicul larg, actualizeaza și instalează noi programe informatice;
  • cercetează, scrie, produce și actualizează în concordanță cu nevoile activității de planetariu documentatia specifica;
  • organizeaza calendare pentru spectacolele publice și pentru conferințe;
  • îndeplinește și alte activități, în conformitate cu profilul activității de planetariu.

Pachet beneficii:

  • Salariu atractiv;
  • Indemnizație de hrană.

Mădălina Ignat

Departament recrutare și selecție de personal

Whatsapp Trimite CV Suna-ma inapoi